Ülle Lennuk

Posted on

Nimi: Ülle Lennuk

Kus kandideerin: Kohila vald, valimisliidus „Parem Kohila“

Miks kandideerin: Olen Kohila valla põliselanik, armastan ja hoian oma kodukohta. Alates 2017. aasta sügisest olen siin tagasi ka tööl.

Minu jaoks on olulisimad vaimuelu ja looduskeskkond. Mõlemad teevad inimese vääramatult rikkaks, andes elule sellise väärtuse, mida ei ole võimalik meilt võtta ei vägivalla ega pettusega. Valituks osutumise korral hakkan hea seisma selle eest, et Kohila inimestel oleks ikka roheline, puhas ja tervislik elukeskkond nagu oleme harjunud, kuid mis praegustele ühiskonnas toimuvatele protsessidele mõeldes ei olegi nii enesestmõistetav. Olen kindlalt Rail Balticu praegusel kujul teostamise vastu ja soovin, et raudtee jääks Kohilas oma senisele kohale ning kestaks kuni selle vahetab välja uue põlvkonna ühistranspordi lahendus, olgu selleks siis hüperloop või mõni muu.
Haridus ja vaimuelu vajab peale inimeste ja vaimsuse ka olemise ja kasvamise kohta. Siin näen end nii Kohila gümnaasiumi kui ka Kohila mõisakooli, samuti meie valla sakraalehitiste – mõlema kiriku ja baptistikoguduse hoone – korrashoidmise ja vajalike ehitustööde eest seisjana.

Kohila on imetore koht paljude tublide inimestega. Loodan, et aina rohkem on neid, kes end kogu olemusega siinse elu kestmisesse ning paremaks saamisesse panustavad.

Kontakt: ylle.lennuk@kohila.edu.ee ; tel: +372 5012402

Sünniaeg: 31.01.1962
Alates aastast 2016 kuni praeguseni Tallinna Ülikool, MA rakenduslingvistikas (keeletoimetamine);
1988 – Tartu Ülikool, eesti keele ja kirjanduse õpetaja, filoloog;

Töökoht ja amet: Kohila gümnaasium, õpetaja

Hobid: pärimuslaul, loodusmatkad, tervislik toitumine

Moto: Lähtun nii oma elus kui ka õpetajana motost, mille laenasin Regina Brettilt: “Ära püüa teha oma elu peaproovi. Tule kohale ja anna kohe praegu endast parim.”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga