Teerika Martisen

Posted on

Kus kandideerin: Kohila vald, valimisliit Parem Kohila

Miks kandideerin: Kohila on mu kodupaik- olen siin elanud kogu oma elu, siin elavad mu vanemad ja vanavanemad, samuti olen siin enda pere loonud. Minu 10-aastane tütar õpib Kohila gümnaasiumis, kus õppisin ka mina ning minu isa.
Olen seisukohal, et lapsel on kõige muretum ja turvalisem käia kodu lähedal lasteaias ja koolis, et lapse mängimise ning puhkamise aeg erinevates transpordivahendites mööduma ei peaks.
Seetõttu on vallal vaja panustada Kohilas pakutava hariduse konkurentsivõimelisuse tõstmisesse ja seda läbi õpetajate palkade ja kvalifikatsiooni tõstmise ja laiaulatusliku ning mitmekesise alus-, põhi- ja keskhariduse tagamise.
Lisaks haridusele vajab laps mitmekülgset huviharidust ning turvalisi liikumis- ning liiklemisvõimalusi. Ühelgi lapsel ei peaks meeldivas huviringis osalemata jääma rahalistel põhjustel. Leian, et Kohila vallas suuresti puuduvate kergliiklusteede tõttu on liiklemine maanteede ääres ohtlik nii jalakäijatele kui ka jalgratturitele. Kergliiklusteede juurde ehitamine muudaks liiklemise turvalisemaks ning soodustaks tervisespordi tegemist.
Pean oluliseks ja vajalikuks Kohilasse ujula ehitamist, mis oleks kättesaadav kõigile Kohila elanikele. Ujumine liikumisvõimalusena on sobilik erinevas eas inimestele.
Soovin panustada sellesse, et Kohila oleks hea kodukoht kõigile – turvaline, haridust ja liikumist toetav, samas ka arenev ja uuendustega kaasas käiv.

Kontakt: e-post teerika.martisen@gmail.com; tel 56 647 725

Sünniaeg: 29. august 1984

Haridus: 2015. a omandasin Tartu Ülikoolis õigusteaduse magistrikraadi, 2009. a Tartu Ülikoolis sotsiaalteaduste bakalaureuse kraadi ning 1991-2003 õppisin Kohila Gümnaasium, mille lõpetasin hõbemedaliga.

Töökoht ja amet: töötan riigiteenistuses juristina, kus lahendan erinevaid õiguslikke küsimusi, samuti esindan asutust kohtumenetluses. Olen kaasautorina kirjutanud õpiku, milles minu ülesandeks oli distsiplinaarmenetluse läbiviimist puudutava osa koostamine, samuti olen lugenud loengusarja Sisekaitseakadeemias.

Hobid: lugemine, jalutamine

Moto: püüan elus järgida kahte põhimõtet – „Ära maadle põrsaga, sest mustaks saate mõlemad, aga erinevalt sinust tunneb põrsas sellest ka rõõmu“ (Marshall Goldsmith). „Tehke seda, mida te oma südames õigeks peate, sest arvustatakse teid nagunii. Teid kirutakse selle eest, mida teete, ja selle eest, et te seda ei tee“ (Eleanor Roosevelt).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga