Sirje Mett

Posted on

Kus kandideerin: Kohila vald, valimisliidus „Parem Kohila“
Miks kandideerin: Olen Kohila vallaga seotud aastatel 1984 -1996 ning taas siia tagasi tulin 4 aasta eest, et seekord jääda. Viimane fakt näitab, et Kohilal on võlu, mis kutsub siia tagasi. Minu vanem poeg on Kohila valla elanik juba 33 aastat. Soovin panustada oma energiat ning aastatepikkuse kohalikus omavalitsuses töötamise kogemusi koduvalla arengusse, sest alati SAAB PAREMINI.
Valituks osutumisel toetan, et Kohilas saaks uues ujulas ja spaas nautida veemõnusid iga inimene ja iga ilmaga. Kuna olen suuer spaa-fännina külastanud väga palju vabariigi erinevaid veekeskusi siis võin öelda, et nende populaarsus järjest kasvab ja veeprotseduurid on üks odavaimaid viise, kuidas hoida end heas toonuses ning ennetada terviserikkeid. Leian, et IGAL inimesel peab olema võimalus nautida aastaringselt veeprotseduure võimalikult oma kodu lähedal.
Pean väga oluliseks Kohila gümnaasiumi edasist arendamist, sest just Kohila kool oli minu nooremale pojale hüppelauaks oma haridusteele ja edukale karjäärile. Leian, et investeerida tuleb lastesse, noortesse, olgu see siis gümnaasiumi või noortekeskuste vahendusel.
Toetan, et Kohila vald liiguks Rapla maakondliku kuuluvuse alt Harjumaa alla, kus ta kunagi ajalooliselt on olnud.
Kontakt: sirje@mett.ee, tel. +372 53415843
Sünniaeg: 10. 08. 1951.
Haridus: kõrgem, Eesti Põllumajanduse Akadeemia, majandusteaduskond, ökonomist-organisaator. Järgnevatel aastatel olen nn elukestva õppena läbinud mitmeid pikemaid ning lühemaid kursusi, viimastel aastatel olen pühendunud idameditsiini teemadele ning omandanud sellel alal erinevaid sertifikaate.
Töökoht ja amet: Enne pensionile jäämist töötasin üheksa aastat Järvakandi abivallavanemana. Peale pensionile jäämist õppinud ja pühendunud Hiina Traditsioonilisele Meditsiinile.
Hobid: reisimine, lugemine, heegeldamine, idamaade filosoofia.
Väärtushinnangud ja moto: Ausus, kohusetunne, positiivne mõtteviis. Terves kehas terve vaim.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga