Margus Maidla

Posted on

Nimi: Margus Maidla, kandidaadi number: 122

Kus kandideerin: Kohila vald, valimisliidus „Parem Kohila“

Miks kandideerin: Olen Kohila vallaga olnud seotud viimased 10 aastat. Mulle on see paik omajagu armsaks saanud ja ühiskondlikult mõtleva inimesena on suureks auks ja võimaluseks panustada Kohila valla arengusse poliitilisel tasemel.

Elus on alati korda läinud ettevõtlus- ja elamiskeskkonnaga seotud küsimused. Valituks osutumise korral hakkan hea seisma selle eest, et Kohila saaks uue ujula, et vald arendaks Kohila Gümnaasiumi ning, et paigaltammumisest saaks edasi elamuarendus ja laiemalt ettevõtluskeskkond.

Leian, et Kohila peab oma arengutega näitama ümbritsevatele valdadele eeskuju ja olema maakondlikuks arengumootoriks, mitte sabassörkijaks, eeldused liidriks olemiseks on Kohilal täiesti olemas.

Kontakt: margus.maidla@gmail.com; tel: +372 5660 2129

Kodulehekülg/blogi: https://www.facebook.com/margus.maidla

Sünniaeg: 06.06.1969.

Haridus: 2007 – Tartu Ülikooli ärijuhtimise magistri õppekava (finantsjuhtimine);
2012 – Eesti Mereakadeemia kutseõpe, sisevete laevajuhi õppeprogramm;

Töökoht ja amet: Viimased 15 aastat olen olnud tegev teadusajakirjanikuna, kuulun Eesti Teadusajakirjanike Seltsi ja Eesti Akadeemilise Ajakirjanike Seltsi liikmete hulka. Kolmel viimasel aastal olen rohkem kaastöid teinud kultuurilehele Sirp, teadusteemade kaastöötajana, varemalt töötasin pikalt KUKU raadios teadussaate Kukkuv Õun saatejuhi-toimetajana. Loen samuti Pärnu Saksa Tehnoloogiakoolis ettevõtlust, innovatsiooni ja tehnoloogia siiret; samuti olen enda ettevõtte OÜ INCORP Holding (kinnisvara arenduse ja teaduse populariseerimise ning kõrgtehnoloogiliste start-up-ide projektid) juhataja; olen endine Eesti Vabaerakond tegevjuht

Hobid: lugemine, suusatamine (murdmaa), ujumine

Moto: Kaks motot on südamelähedased: inimesi on vaja rohkem kuulda võtta, mitte lihtsalt kuulata ja kõik mis teed, tee hästi ja tee lõpuni!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga