Ingrid Lai

Posted on

Nimi: Ingrid Lai, kandidaadi number 120

Kus kandideerin: Kohila vald, valimisliidus Parem Kohila

Miks kandideerin: Kohila on olnud minu kodu juba 11 aastat. Jah, just kodu, sest selle ajaga on saanud Kohila vald mulle paigaks, kus tahan elada oma perega ning luua oma lastele väärtusliku keskkonna.
Kohila vallaga olen olnud seotud ka läbi oma igapäevatöö – olin seitse aastat Kohila valla keskkonnanõunik. Kuulusin ka volikogu keskkonna- ja maakomisjoni, kus rääkisin kaasa valla arengut puudutavates küsimustes ja otsustes.
Mulle meeldib, et Kohilas on võimalus valida: Kohila mõisakool või Kohila gümnaasium, muusikakool või kuntsikool, Sipsiku või Männi lasteaed, koorilaul või vaibakudumine, võrkpall või kergejõustik. Tahan, et need valikud jääks ning mitmekesistuks veelgi.
Jõgi, mets, raba – seisan selle eest, et meie kaunist loodust oleks võimalik nautida ning selle säilimine oleks tagatud ka meie lastele.
Kergteed, jalgrattateed – on väga oluline, et liiklemine oleks meie kõigi jaoks turvaline ja mugav, võimaldades lastele muretu koolitee ning täiskasvanutele hõlpsalt pääsu tööle, poodi, arstile või rongijaama.

Kontakt: tel: +372 53412 412

Sünniaeg: 26.03.1983.

Haridus: 2005 – Eesti Maaülikooli keskkonnakaitse eriala

Töökoht ja amet: AS Tallinna Lennujaam keskkonnaspetsialist

Hobid: tennis, lugemine

Moto: Naudi tänast. Küsi endalt, kas see mida sa teed täna, viib sind lähemale sinna, kus tahaksid olla homme?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga