Hille Martisen

Posted on

Kus kandideerin: Kohila vald, valimisliit „Parem Kohila“

Miks kandideerin: Mulle on oluline, et meie kodukohta Kohilat ei saadaks alatooniga fraas “Kapa Kohila” kaasmaalaselt või mõnes arvamusartiklis. Kohila vald peab pidevalt arenema kooskõlas elanike ootustega enda elupaigale ja -keskkonnale. Peame seadma eesmärgiks, et Kohila on koht, kuhu tahavad tagasi tulla ja enda kodu siia rajada meie lapsed pärast seda, kui nad on saanud harituks ja elukutse omandanud või siis maailmas “õnne otsimas” käinud.
Kohila valla elanikel peab olema kindlustunne, et nende lapsed saavad ka kodukoha koolis nii tugeva gümnaasiumihariduse, et see annab neile võimaluse soovi korral edasi õppima minna kõrgkooli unistuste erialale. Kuna suurepärase ja mitmekülgse hariduse saamise eelduseks on professionaalsed, pühendunud ja motiveeritud õpetajad, siis peame looma eeldused, mis neid meie valda tooks ja neid siia jääma kinnistaks.
Kohilasse on vaja rajada kauaoodatud ujula, mis annab võimaluse kõigile lastele omandada ujumisoskus, tegeleda ujumistreeningutega süvendatult ja ehk saab nii mõnestki neist tulevikus ka ujumissportlane. Täna saavad lapsed põhjalikumalt ujumisega tegeleda vaid siis, kui lapsevanematel on selleks tahe ja võimalus, et lapsi lähematesse ujulatesse sõidutada. Kindlasti on peresid, kus ujulate külastamine jääb lastele kättesaamatuks. See ei ole laste arengu ja turvalisuse huvides aktsepteeritav.
Peame tähelepanu pöörama eakatele, et nad ei jääks ainult koduseinte vahele. Nii ujula kui kavandatavad kergliiklusteed võimaldavad eakatel valla elanikel tulla kodust välja, tegeleda mõõduka tervisespordiga, olla liikuvuses ja aktiivsed.
Kandideerin, kuna usun, et valimisliidu “Parem Kohila” valimisprogrammis seatud eesmärkide elluviimine muudab Kohila valla atraktiivsemaks ja ihaldusväärsemaks elupaigaks kõigile siinsetele elanikele, sõltumata nende vanusest, juba nüüd, mitte aga ebamäärases tulevikus.
Kontakt: hille.martisen@gmail.com; tel 5656 3916
Sünniaeg: 30. jaanuar 1964
Haridus: kõrgharidus
Töökoht ja amet: avalik teenistus, finantsvaldkond
Hobid: rahvatants
Moto: igas inimeses on midagi head, võta endale aega see üles leida ja sa üllatud. Ära tee teistele seda, mida sa ei taha, et sulle tehtaks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga