Hillar Kalmet

Posted on

Nimi: Hillar Kalmet

Kus kandideerin: Kohila vald valimisliidus „Parem Kohila“

Miks kandideerin: Kohila vallaga olen olnud seotud kogu elu, sest minu isa kodutalu on Rabiveres. Oma perega olen elanud Kohilas rohkem kui 30 aastat. Nüüdseks on Kohilasse rajanud oma kodud ka minu lapsed. Lapselapsed käivad Kohila gümnaasiumis.
Kui kümmekond aastat tagasi oli Kohila vald veel piirkond, kus paljude asjadega oldi esirinnas kogu Eestis, siis nüüd on ta muutunud keskmiseks silmapaistmatuks vallaks. Aga paigalseis tähendab taandarengut.
Rakendan oma teadmised ja oskused, et Kohila vallas oleksid loodud tingimused ettevõtluseks ja elamuehituseks, et siin sooviksid elada ja tulla elama ettevõtlikud inimesed. Ainult nii on meie vald jätkusuutlik ja kindlustab ka kõige nõrgematele, lastele ja eakatele väärilised tingimused.
Kohila vald peab kindlustama maailmatasemel hariduse lasteaiast kuni gümnaasiumi lõpuni. See tähendab haridusele mitmekülgsete võimaluste loomist ja panustamist headesse õpetajatesse. Kohilasse peab ehitama ujula koos kõige sinna juurde kuuluvaga. Majanduslikult on see võimalik.
Pean tähtsaks, et Kohila vallamajas ja allasutustes töötaksid inimesed, kes ei ole Kohila valla inimeste ja valla arengu suhtes ükskõiksed.
Olen huvitatud ja panustanud Kohila piirkonna ajaloo ja inimeste mälestuste säilitamisse videos ja pildis.

Kontakt: hillar.kalmet@gmail.com

Sünniaeg: 04.01.1956

Haridus: Tallinna Tehnikaülikool 1979 – elektriinsener

Töökoht ja amet: Energiaring OÜ – ekspert, firmade Longholm OÜ ja Smartgrid OÜ juhatuse liige. Kohila videokanali Kapa Kaamera videoklippide salvestaja ja monteerija.

Hobid: video, fotograafia, kajakisõit

Moto: Valimiste kontekstis parafraseerides endist Ameerika presidenti Jimmy Carterit ütlen, et tahan kõike seda, mis teiegi: valda, mille valitsus oleks niisama hea, aus, korralik ja kompetentne, niisama osavõtlik ja armastav, nagu on Kohila valla rahvas.
Kõik valima!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga